2 DAKIKA KURAL IçIN YANGıN MERDIVENI KAPıSı

2 Dakika Kural için Yangın Merdiveni Kapısı

2 Dakika Kural için Yangın Merdiveni Kapısı

Blog Article

Yangın asayiş hollerinin örek, tavan ve zeminında tek huzurıcı gereç kullanılamaz ve bu hollerin, yangına en az 120 an dayanıklı cidar ve en az 90 zaman dayanıklı esrar sızdırmaz kapı ile öteki bölümlerden ayrılması gerekir.

Projelerin yangın ve ivedili durumlarda korunması ile müteallik hazırlanan yönetmelikte Yangın Bapsı Özellikleri bütün detaylarıyla lokalizetir. Bu özellikleri maddeler halinde;

Göksu Kapı olarak uzun yıllardır uzman ekibimiz aracılığıyla üretimini yapmış olduğumız Yangın Çıkış Kapısı modellerinin süksesı ile vesair Yangın Kapısı Firmaları ve Yangın Bapsı Üreticileri arasından etkili kalite, peklik, %100 projeye entegrasyon ve şık eder politikamız ile ayrışmaktayız.

Z tipi yangın merdivenleri niteliksiz kollu sanarak tabir edilen yangın merdivenleridir. Mürtefi gestaltlarda ani durumlarda insanların hızlı ve emniyetli bir şekilde tahliyelerine imkân sağlayan en kredili yangın merdivenidir.

Yangın Merdiveni Bapsı Ne Açılır? Yangın Merdiveni Bapsı veya Yangın Çıkış Kapısı olarak malum kapılar kullanıldığı binada oluşan yangın veya evgin bir hava takkadak insanların yeğni bir itmesi ile dâhilen hariçya muhik açılmaktadır.

Z tipi yangın merdivenlerinin evetğu binalarda bina boyunun 21,5 metreyi geçmesi halinde yangın merdiveni yapkaloriın etrafının düşmemesi dâhilin ve yangın merdiveninin dayanıklı olup titremeya sebep vermemesi bâtınin kapatılmalıdır.

üste, adi yangın baplarının, sertifikaları olmayabileceği ve yangın sırasında yeterince dayanıklı olmayabileceği konusunda tembihyorlar.

Yangın merdiveni imalatında mutlaka her katta, hudayinabit kapanabilen yangın kapısı bulundurmak zorunludur.

 60dk ve 120dk gibi ortalama dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller tercih edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın bapsı modelleri karşı vukuf alabilir showroomumuzu görüşme edebilirsiniz. 

Kaçış merdivenlerinin duvar, tavan ve tabanında tek taçıcı malzeme kullanılamaz ve bu merdivenler, yangına en az 120 an dayanıklı cidar ve en az 90 dakika dayanıklı yaman sızdırmaz kapı ile öteki bölümlerden ayrılır.

Not: Haberde adı Yangın kapısı istanbul geçen şirket adları ve yangın bapsı fiyatları, tavsiye olarak kırlmamıştır. Oluşacak maddi ve içsel sorunlardan Tempo Online mesul tutulamaz.

Yangın vakalarında insanoğluın binaları sağlamlıklı şekilde ayrılma etmelerini sağlayıcı Yangın Çıkış Kapısı kullanılacağı bünyeya özel olarak farklı modellerde üretilmektedir.

Yangın kapısı kolu ivedi durumlarda çıkış kolu olarak kullanılan yangın bapsı aksesuarıdır. Panik par olarak da bilindik bu kollar normal kapı kolu kabil kabil.

Uzmanlar, yangın kapısı fiyatları konusunda tüketicileri uyarıyor ve şık fiyatlı bir yangın kapkaloriın kalitesi konusunda şüpheleri olabileceğini belirtiyor.

Report this page